DOM LEKARZA w Turośni Kościelnej
Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy
Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku
RESTAURACJA

   Nasze kresowe położenie znajduje oczywiście odbicie również w kuchni. Kiszka ziemniaczana, kartacze i podlaskie domowe wędliny podbiją podniebienie każdego smakosza, ze wszystkich zakątków świata. Jednak dla osób ceniących sobie kuchnię francuską czy włoską, znajdziemy również wiele atrakcji gastronomicznych. Nasze elastyczne podejście do życzeń każdego z klientów przejawia się również w dopasowaniu się do Państwa preferencji kulinarnych.

Zapraszamy Państwa do organizowania w naszym ośrodku wesel, bankietów czy jubileuszy. Dysponujemy dużą salą restauracyjną, która dzięki rozsuwanym ścianom może być w dowolny sposób kształtowana i aranżowana. Przestronny hol, kawiarenka oraz zielone patio uatrakcyjniają każdą imprezę dodając swoistego oddechu i wytchnienia.   Oddajemy również do Państwa dyspozycji urokliwe tereny zielone, na których można przygotować letnie garden party, grilla, czy ognisko.

Jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę, począwszy od wyszukanego bankietu, poprzez egzotyczny catering, dużą imprezę plenerową na kilkaset osób, czy na przaśnym podlaskim ogniskowym jadle skończywszy.


W celu uzgodnienia indywidualnego menu oraz pozostałych szczegółów organizacyjnych prosimy o kontakt pod następującymi danymi teleadresowymi.
Kontakt:
tel. / fax +48 85 650 53 62
E-mail: biuro@dom-lekarza.pl