DOM LEKARZA w Turośni Kościelnej
Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy
Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku
NOCLEGI

   Oferujemy Państwu ponad 60 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych. Każdy z naszych przytulnych pokoi wyposażony jest w miejsce do pracy i oddzielną łazienkę. 
Ponadto pokoje posiadają tarasy i balkony umożliwiające bezpośrednie zejście do ogrodu (parter) lub podziwianie rozległych widoków na  łąki i lasy ( I piętro) .
Istnieje możliwość dołączenia wygodnych dostawek, jeśli życzyliby sobie Państwo pokój 3-osobowy.


Oferujemy Państwu ponad 60 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych. Każdy z naszych przytulnych pokoi wyposażony jest w miejsce do pracy i oddzielną łazienkę.
Ponadto pokoje posiadają tarasy i balkony umożliwiające bezpośrednie zejście do ogrodu (parter) lub podziwianie rozległych widoków na  łąki i lasy ( I piętro).

   Ośrodek jest w pełni przystosowany do przyjmowania gości niepełnosprawnych. Podjazdy, przestronne, hole toalety oraz pokoje umożliwiają komfortowy pobyt osobom poruszających się na wózkach. W większości pomieszczeń obowiązuje zakaz palenia.

CENNIK
Pokoje mieszkalne

Rodzaj pokoju / usługi

Cena

Pokój jednoosobowy

90 zł / doba
Członkowie OIL w Białymstoku 80 zł / doba

Pokój dwuosobowy

140 zł / doba
Członkowie OIL w Białymstoku 120 zł / doba

Dostawka

40 zł / doba

Śniadanie

Wliczone w cenę pokojuDla imprez zorganizowanych, przy wykupieniu wszystkich miejsc hotelowych - rabat 10% w stosunku do ww. cen (ew. dalsze negocjacje).

W przypadku rezerwacji grupowych prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności miejsc oraz negocjacji cenowych.
Kontakt:
tel. / fax +48 85 650 53 62
E-mail: biuro@dom-lekarza.pl
Galeria zdjęć (kliknij aby powiększyć):